Ann Arbor Schedule

Need Directions? Click Here for Directions to Games.

Rules

Sunday Jan. 22 presented by StudentCityWhitmore Lake High School - Hoops (15 pts)
5:00 - 6:00 pmTeam DKE SR1 (Dr. Jacob D.D.S.) v. Team Sammy (Schweitzer Title)
5:00 - 6:00 pmTeam SAE (cea Study Abroad) v. Team TKE (Mezes Lime)
6:00 - 7:00 pmTeam DKE FR1 (SLA Insurance) v. Team AEPi (Mezes Navy)
6:00 - 7:00 pmTeam DKE SO (Mezes Gold) v. Team Theta Chi (Chipotle)
7:00 - 8:00 pmTeam Delta Sig (StudentCity Orange) v. Team DKE SR2 (Ella Designs Jewelry)
7:00 - 8:00 pmTeam DKE FR2 (StudentCity Gray) v. Team Pi Kapp (Biaggi's)
Sunday Jan. 29 presented by StudentCityWhitmore Lake High School - Dodgeball (TBD pts)
5:00 - 6:00 pmGroup A:
Team DKE SR1 (Dr. Jacob D.D.S.),
Team Theta Chi (Chipotle),
Team Delta Sig (StudentCity Orange),
Team DKE FR2 (StudentCity Gray),
Team Pi Kapp (Biaggi's),
Team AEPi (Mezes Navy)
6:00 - 7:00 pmGroup B:
Team DKE FR1 (SLA Insurance),
Team SAE (cea Study Abroad),
Team DKE SR2 (Ella Designs Jewelry),
Team TKE (Mezes Lime),
Team DKE SO (Mezes Gold),
Team Sammy (Schweitzer Title)
Sunday Feb. 5NO GAMES - Super Bowl
Sunday Feb. 12 presented by StudentCityWhitmore Lake High School - Volleyball (TBD pts)
5:00 - 6:00 pmGroup A:
Team DKE SR1 (Dr. Jacob D.D.S.),
Team DKE FR2 (StudentCity Gray),
Team SAE (cea Study Abroad),
Team Delta Sig (StudentCity Orange),
Team Theta Chi (Chipotle),
Team TKE (Mezes Lime)
6:00 - 7:00 pmGroup B:
Team DKE FR1 (SLA Insurance),
Team Pi Kapp (Biaggi's),
Team DKE SR2 (Ella Designs Jewelry),
Team Sammy (Schweitzer Title),
Team AEPi (Mezes Navy),
Team DKE SO (Mezes Gold)
Sunday Feb. 19 presented by StudentCityPioneer High School - Hoops (15 pts)
7:00 - 8:00 pmTeam DKE SR2 (Ella Designs Jewelry) v. Team DKE SR1 (Dr. Jacob D.D.S.)
7:00 - 8:00 pmTeam DKE FR2 (StudentCity Gray) v. Team AEPi (Mezes Navy)
8:00 - 9:00 pmTeam SAE (cea Study Abroad) v. Team TKE (Mezes Lime)
8:00 - 9:00 pmTeam Theta Chi (Chipotle) v. Team Pi Kapp (Biaggi's)
9:00 - 10:00 pmTeam DKE FR1 (SLA Insurance) v. Team DKE SO (Mezes Gold)
9:00 - 10:00 pmTeam Delta Sig (StudentCity Orange) v. Team Sammy (Schweitzer Title)
Sunday Feb. 26NO GAMES - Spring Break
Sunday March 5NO GAMES - Spring Break
Sunday March 12 presented by StudentCityWhitmore Lake High School - 16" Softball (25 pts)
5:00 - 6:00 pmTeam TKE (Mezes Lime) v. Team SAE (cea Study Abroad)
5:00 - 6:00 pmTeam DKE FR2 (StudentCity Gray) v. Team DKE FR1 (SLA Insurance)
6:00 - 7:00 pmTeam AEPi (Mezes Navy) v. Team Sammy (Schweitzer Title)
6:00 - 7:00 pmTeam DKE SR2 (Ella Designs Jewelry) v. Team DKE SO (Mezes Gold)
7:00 - 8:00 pmTeam DKE SR1 (Dr. Jacob D.D.S.) v. Team Pi Kapp (Biaggi's)
7:00 - 8:00 pmTeam Delta Sig (StudentCity Orange) v. Team Theta Chi (Chipotle)
Sunday March 19 presented by StudentCityUM Mitchell Field (On Campus) - Flag Football (20 pts)
5:00 - 6:00 pmTeam Sammy (Schweitzer Title) v. Team DKE FR2 (StudentCity Gray)
5:00 - 6:00 pmTeam TKE (Mezes Lime) v. Team Theta Chi (Chipotle)
6:00 - 7:00 pmTeam SAE (cea Study Abroad) v. Team AEPi (Mezes Navy)
6:00 - 7:00 pmTeam DKE SO (Mezes Gold) v. Team DKE FR1 (SLA Insurance)
7:00 - 8:00 pmTeam DKE SR1 (Dr. Jacob D.D.S.) v. Team Pi Kapp (Biaggi's)
7:00 - 8:00 pmTeam DKE SR2 (Ella Designs Jewelry) v. Team Delta Sig (StudentCity Orange)
Sunday March 26 presented by StudentCityUM Mitchell Field (On Campus) - Flag Football (20 pts)
5:00 - 6:00 pmTeam TKE (Mezes Lime) v. Team SAE (cea Study Abroad)
5:00 - 6:00 pmTeam DKE SR2 (Ella Designs Jewelry) v. Team DKE FR1 (SLA Insurance)
6:00 - 7:00 pmTeam DKE SR1 (Dr. Jacob D.D.S.) v. Team DKE SO (Mezes Gold)
6:00 - 7:00 pmTeam Theta Chi (Chipotle) v. Team AEPi (Mezes Navy)
7:00 - 8:00 pmTeam Pi Kapp (Biaggi's) v. Team Sammy (Schweitzer Title)
7:00 - 8:00 pmTeam DKE FR2 (StudentCity Gray) v. Team Delta Sig (StudentCity Orange)
Sunday April 2 - PLAYOFFS presented by StudentCityPioneer High School - Hoops (Single Elimination)
7:00 - 8:00 pmOpening Rd: 8. Team Delta Sig (StudentCity Orange) v. 9. Team AEPi (Mezes Navy)
8:00 - 9:00 pmElite8: 1. Team DKE SR1 (Dr. Jacob D.D.S.) v. 9. Team AEPi (Mezes Navy)
8:00 - 9:00 pmElite8: 4. Team Sammy (Schweitzer Title) v. 5. Team DKE SR2 (Ella Designs Jewelry)
9:00 - 10:00 pmElite8: 3. Team DKE FR1 (SLA Insurance) v. 6. Team DKE SO (Mezes Gold)
9:00 - 10:00 pmElite8: 2. Team Theta Chi (Chipotle) v. 7. Team DKE FR2 (StudentCity Gray)
Sunday April 9 - CHAMPIONSHIP NIGHT presented by StudentCityUM Mitchell Field (On Campus) - Flag Football (Single Elimination)
6:00 - 7:00 pmFinal4: 1. Team DKE SR1 (Dr. Jacob D.D.S.) v. 4. Team Sammy (Schweitzer Title)
6:00 - 7:00 pmFinal4: 2. Team Theta Chi (Chipotle) v. 6. Team DKE SO (Mezes Gold)
7:00 - 8:00 pmChampionship