Champaign Schedule

Need Directions? Click Here for Directions to Games.

Wednesday
Sept. 20 presented by StudentCity
Brookens Gym - Men's Hoops (15 pts) & Co-Ed Dodgeball (15pts)Winning TeamLeague/ Sport
5:00 - 5:50 pmTeam Alpha Phi/ZBT (Biaggi's),
Team GPhi/Sammy's (popchips),
Team Tri-Delt/SAE (StudentCity),
Team AOPi/Theta Chi (CEA Study Abroad),
Team (Schweitzer Title),
Team (Dr. Jacob D.D.S.)
Team Tri-Delt/SAE
(12pts)

Team GPhi/Sammy's (9pts)
Co-Ed Dodgeball
5:50 - 6:40 pmTeam Sammy's 18s (StudentCity) v. Team SAE 18s (The Bucket List)Team Sammy's 18s
59-54 OT
Men's Hoops
6:40 - 7:30 pmTeam Sammy's 19-20s (Biaggi's) v. Team ZBT (Chipotle)Team Sammy's 19-20s
63-56
Men's Hoops
7:30 - 8:20 pmTeam (SLA Insurance Pink) v. Team SAE 19s (CEA Study Abroad)DrawMen's Hoops
8:20 - 9:10 pmTeam AKL (Spikeball) v. Team ATO (SLA Insurance Blue)Team ATO
55-44
Men's Hoops
9:10 - 10:00 pmTeam SigEp (Dr. Jacob D.D.S.) v. Team Theta Chi (Starr Limo) Team SigEp
87-44
Men's Hoops
Wednesday
Sept. 27
presented by
StudentCity
Prairie Park - Men's Softball (25 pts) & Co-Ed Kickball (25 pts)Winning TeamLeague/ Sport
5:30 - 6:30 pmTeam ZBT (Chipotle) v. Team AKL (Spikeball)Team ZBT 4-1Men's Softball
6:30 - 7:30 pmTeam SigEp (Dr. Jacob D.D.S.) v. Team Sammy's 19-20s (Biaggi's)Team Sammy's 19-20s 6-2Men's Softball
6:30 - 7:30 pmTeam Alpha Phi/ZBT (Biaggi's) v. Team Tri-Delt/SAE (StudentCity)Team Alpha Phi/ZBT 3-2Co-Ed Kickball
7:30 - 8:30 pmTeam Sammy's 19-20s (Biaggi's) v. Team SAE 18s (The Bucket List)Team Sammy's 19-20s 11-1Men's Softball
7:30 - 8:30 pmTeam GPhi/Sammy's (popchips) v. Team Alpha Phi/ZBT (Biaggi's)Team GPhi/Sammy's 5-4Co-Ed Kickball
8:30 - 9:30 pmTeam SAE 19s (CEA Study Abroad) v. Team ATO (SLA Insurance Blue)Team ATOMen's Softball
8:30 - 9:30 pmTeam Theta Chi (Starr Limo) v. Team Sammy's 18s (StudentCity)Team Sammy's 18s 3-2Men's Softball
Wednesday
Oct. 4 presented by StudentCity
Brookens Gym - Men's Hoops (15 pts) &
Co-Ed Dodgeball (18 pts)
Winning TeamLeague/ Sport
5:00 - 5:50 pmTeam Sammy's 19-20s (Biaggi's) v. Team SigEp (Dr. Jacob D.D.S.)Team SigEp 73-48Men's Hoops
5:50 - 6:40 pmTeam SAE 19s (CEA Study Abroad) v. Team Sammy's 18s (StudentCity)Team Sammy's 18s 78-47Men's Hoops
6:40 - 7:30 pmTeam Alpha Phi/ZBT (Biaggi's),
Team GPhi/Sammy's (popchips),
Team Tri-Delt/SAE (StudentCity),
Team AOPi/Theta Chi (CEA Study Abroad),
Team (Schweitzer Title),
Team (Dr. Jacob D.D.S.)
1st - Team Tri-Delt/SAE
(18pts)

2nd - Team Alpha Phi/ZBT
(9pts)

3rd - Team AOPi/Theta Chi
(3pts)
Co-Ed Dodgeball
7:30 - 8:20 pmTeam SAE 18s (The Bucket List) v. Team AKL (Spikeball)Team AKL 54-35Men's Hoops
8:20 - 9:10 pmTeam (SLA Insurance Pink) v. Team Theta Chi (Starr Limo)DrawMen's Hoops
9:10 - 10:00 pmTeam ZBT (Chipotle) v. Team ATO (SLA Insurance Blue)Team ATO 103-60Men's Hoops
Wednesday
Oct. 11
presented by StudentCity
Brookens Gym - Volleyball (TBD points)Winning TeamLeague/ Sport
7:00 - 8:00 pmGroup A:
Team Sammy's 19-20s (Biaggi's),
Team SAE 19s (CEA Study Abroad),
Team SigEp (Dr. Jacob D.D.S.),
Team AKL (Spikeball),
Team SAE 18s (The Bucket List)
1st - Team AKL
(18pts)

2nd - Team SigEp
(9pts)

3rd - Team Sammy's 19-20s
(3pts)
Men's Volleyball
8:00 - 9:00 pmTeam Alpha Phi/ZBT (Biaggi's),
Team GPhi/Sammy's (popchips),
Team Tri-Delt/SAE (StudentCity),
Team AOPi/Theta Chi (CEA Study Abroad),
Team (Schweitzer Title),
Team (Dr. Jacob D.D.S.)
1st - Team GPhi/Sammy's
(18pts)

2nd - Team Tri-Delt/SAE
(9pts)

3rd - Team AOPi/Theta Chi
(3pts)
Co-Ed Volleyball
9:00 - 10:00 pmGroup B:
Team ZBT (Chipotle),
Team (SLA Insurance Pink),
Team ATO (SLA Insurance Blue),
Team Theta Chi (Starr Limo),
Team Sammy's 18s (StudentCity)
1st - Team Sammy's 18s
(18pts)

2nd - Team Theta Chi
(9pts)
Men's Volleyball
Wednesday
Oct. 18 presented
by StudentCity
Brookens Gym - Dodgeball (18 points) & Co-Ed Indoor Soccer (20 pts)Winning TeamLeague/ Sport
6:00 - 7:00 pmGroup B:
Team Sammy's 19-20s (Biaggi's),
Team ZBT (Chipotle),
Team AKL (Spikeball),
Team Theta Chi (Starr Limo),
Team SAE 19s (CEA Study Abroad)
1st - Team AKL
(18 pts)

2nd - Team SAE 19s
(12 pts)

3rd - Team ZBT
(6 pts)
Men's Dodgeball
7:00 - 8:00 pmTeam Tri-Delt/SAE (StudentCity) v. Team AOPi/Theta Chi (CEA Study Abroad)Team Tri-Delt/SAE 9-2Co-Ed Soccer
8:00 - 9:00 pmGroup A:
Team SAE 18s (The Bucket List),
Team (SLA Insurance Pink),
Team ATO (SLA Insurance Blue),
Team SigEp (Dr. Jacob D.D.S.),
Team Sammy's 18s (StudentCity)
1st - Team SigEp
(18 pts)

2nd - Team ATO
(9 pts)
Men's Dodgeball
9:00 - 10:00 pmTeam Alpha Phi/ZBT (Biaggi's) v. Team GPhi/Sammy's (popchips)Team GPhi/Sammy'sCo-Ed Soccer
Wednesday
Oct. 25 presented
by StudentCity
Prairie Park - Flag Football (20 pts)Winning TeamLeague/ Sport
5:30 - 6:30 pmTeam ATO (SLA Insurance Blue)** v. Team AKL (Spikeball)Team ATO 50-21Men's Football
5:30 - 6:30 pmTeam GPhi/Sammy's (popchips) v. Team Tri-Delt/SAE (StudentCity)Team Gphi/Sammy's 28-26Co-Ed Football
6:30 - 7:30 pmTeam SAE 18s (The Bucket List) v. Team SAE 19s (CEA Study Abroad)DrawMen's Football
7:30 - 8:30 pmTeam Alpha Phi/ZBT (Biaggi's) v. Team AOPi/Theta Chi (CEA Study Abroad)Team Alpha Phi/ZBT 70-63Co-Ed Football
8:30 - 9:30 pmTeam Theta Chi (Starr Limo) v. Team SigEp (Dr. Jacob D.D.S.)Team SigEpMen's Football
8:30 - 9:30 pmTeam Sammy's 18s (StudentCity) v. Team ZBT (Chipotle)Team Sammy's 18s 21-6Men's Football
**Double Header
Wednesday
Nov. 1 presented
by StudentCity
Prairie Park - Flag Football (20 pts)Winning TeamLeague/ Sport
5:30 - 6:30 pmTeam Sammy's 18s (StudentCity) v. Team AKL (Spikeball)Team Sammy's 18s 30-20Men's Football
6:30 - 7:30 pmTeam Sammy's 19-20s (Biaggi's) v. Team ATO (SLA Insurance Blue)**Team ATO 27-20Men's Football
6:30 - 7:30 pmTeam GPhi/Sammy's (popchips) v. Team AOPi/Theta Chi (CEA Study Abroad)Team AOPi/Theta ChiCo-Ed Football
7:30 - 8:30 pmTeam Theta Chi (Starr Limo) v. Team ZBT (Chipotle)Team Theta ChiMen's Football
8:30 - 9:30 pmTeam SAE 19s (CEA Study Abroad) v. Team SigEp (Dr. Jacob D.D.S.)Team SigEpMen's Football
8:30 - 9:30 pmTeam Alpha Phi/ZBT (Biaggi's) v. Team Tri-Delt/SAE (StudentCity)Team Tri-Delt/SAECo-Ed Football
Wednesday Nov. 8
PLAYOFFS
presented by
StudentCity
Prairie Park - Playoffs - Men's Softball & Co-Ed KickballWinning TeamLeague/ Sport
6:00 - 7:00 pmFinal4: 1. Team GPhi/Sammy's (popchips) v. 4. Team AOPi/Theta Chi (CEA Study Abroad)1. Team GPhi/Sammy'sCo-Ed Kickball
6:00 - 7:00 pmFinal4: 2.Team Tri-Delt/SAE (StudentCity) v. 3. Team Alpha Phi/ZBT (Biaggi's)3. Team Alpha Phi/ZBT 2-1Co-Ed Kickball
7:00 - 8:00 pmOpening Round: 7. Team Theta Chi (Starr Limo) v. 8. Team SAE (CEA Study Abroad)8. Team SAE 16-6Men's Softball
7:00 - 8:00 pmElite8: 3. Team SigEp (Dr. Jacob D.D.S.) v. 6. Team ZBT (Chipotle)3. Team SigEp 9-2Men's Softball
8:00 - 9:00 pmElite8: 2. Team ATO (SLA Insurance Blue) v. Winner 7/82. Team ATO 8-2Men's Softball
8:00 - 9:00 pmElite8: 4. Team AKL (Spikeball) v. 5. Team Sammy's 19-20s (Biaggi's)4. Team AKLMen's Softball
**BYE1. Team Sammy's 18s (StudentCity) BYE To Final4Men's Softball
Wed. Nov. 15
Championships
presented by
StudentCity
Championship Night Flag Football & HoopsWinning TeamLeague/ Sport
6:00 - 7:00 pmCo-Ed Championship:
1. Team GPhi/Sammy's (popchips) v. 3. Team Alpha Phi/ZBT (Biaggi's)
1. Team Gphi/Sammy's 34-27
-- Congrats to the
Co-Ed Champs!
Co-Ed Football
7:00 - 8:00 pmMen's Final4:
1. Team Sammy's 18s (StudentCity) v. 4. Team AKL (Spikeball)
1. Team Sammy's 18s 34-7Men's Football
7:00 - 8:00 pmMen's Final4:
2. Team ATO (SLA Insurance Blue) v. 3. Team SigEp (Dr. Jacob D.D.S.)
2. Team ATO 18-13Men's Football
8:15 - 9:15 pmMen's Championship: 1. Team Sammy's 18s (StudentCity) v. 2. Team ATO (SLA Insurance Blue)2. Team ATO 68-61 OT
-- Congrats to the
Men's Champs!
Men's Hoops